Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

RV trading spol. s r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11392270731 | aktuálnost: 8. 9. 2016

místo výkonu práce: U Prioru č.p. 804/3, Ruzyně, 161 00 Praha 614
kontakt: Říha Radek, e-mail: info@rvtrading.cz
Obsahem práce je skladování zboží, příjem, výdej, balení balíků, výdej balíků přepravní firmě, občasný rozvoz zboží, po zaučení také občasný prodej v prodejně. Práce s paletovým vozíkem, zvedání břemen nad 15 kg.

Nabízíme:
25 dnů dovolené a stravenky v hodnotě 100 korun. Před koncem pracovní smlouvy na dobu určitou je práce vyhodnocena a případně prodloužena. Nástupní plat 21 000 Kč, od čtvrtého měsíce 23 000 Kč, Od třináctého měsíce 25 000 Kč.

Požadujeme:
čistý RT, nekuřák, řidičský průkaz skupiny B, dobrá znalost práce s PC, odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, ochotu pro občasnou časovou flexibilitu, chuť k dalšímu vzdělávání.

Znalosti z oboru stavebnictví vítány. Výhodou práce ve skladu nebo v prodejně. Nástup ihned. Životopis zasílejte mejlem na info@rvtrading.cz nebo poštou na adresu: RV trading spol. s r.o., U prioru 804 / 3, 169 00 Praha 6 - Ruzyně.
Zaslané životopisy vyhodnotíme nejpozději do konce září. Pokud se k zaslanému životopisu nevyjádříme, vybrali jsme si jiného kandidáta.

PRACOVNÍ NÁPLŇ pro pozici SKLADNÍK - PRODAVAČ
v závorce je uvedeno, za jak dlouho po nástupu bude danou činnost ovládat

1) skladování zboží (na konci 1. měsíce)
2) skladování zboží na PC (na konci 3. měsíce)
3) výdej zboží (na konci 1. měsíce)
4) občasný dovoz zboží odběratelům anebo vyzvednutí zboží u dodavatele firemním vozidlem (na konci 1. měsíce)
5) balení zásilek se zbožím (na konci 2. měsíce)
6) příjem zboží (na konci 2. měsíce)
7) přehledné uchovávání příjemek, výdejek a dodacích listů (na konci 2. měsíce)
8) obsluha zákazníků v prodejně (na konci 3. měsíce)

Detaily pracovní náplně si můžete přečíst zde: http://www.rvtrading.cz/skladnik.asp

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha