Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Procesní inženýr v odd. výrobního inženýringu (P3952)

referenční číslo: 44FB8A94 | aktuálnost: 9. 1. 2017

Práce a působení ve výrobním provozu – jednotlivé procesy si vyzkoušíte, vytvoříte na ně pracovní instrukce pro operátory a budete se podílet na jejich neustálém zlepšování.
Budete součástí Project Development Týmu a budete vytvářet layouty zbrusu nový výrobních linek, testovat je a vylepšovat.
Hlavním úkolem samozřejmě bude zpracovávání výrobní dokumentace (kontrolní plán – diagramy stanovišť na lince, analýzy rizik, difference sheet apod.) a řešení problémů v procesu výroby
K tomu všemu patří účast na mítincích a spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů

Požadujeme:

VŠ/ SŠ nejlépe technického směru nebo alespoň velký zájem o techniku se znalostí výrobního prostředí a procesů výrobní společnosti, komunikativní znalost AJ, schopnost analytického myšlení, uživatelsky MS Office, AutoCAD, (MS Visio, či SAP velkou výhodou)

Nabízíme:

Motivující mzdové ohodnocení podle dosažené praxe,
řada firemních benefitů, zaškolení, čisté pracovní prostředí, přátelský kolektiv

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail