Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

RV trading spol. s r.o.

Úředníci ve skladech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11316790763 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Místo výkonu práce: U Prioru 804/3, 16100 Praha 614
Kontakt: Říha Radek, e-mail: info@rvtrading.cz
Obsahem práce je skladování zboží, příjem, výdej, balení balíků, výdej balíků přepravní firmě, občasný rozvoz zboží, po zaučení také občasný prodej v prodejně. Práce s paletovým vozíkem, zvedání břemen nad 15 kg.

Nabízíme:
25 dnů dovolené a stravenky v hodnotě 100 korun. Před koncem pracovní smlouvy na dobu určitou je práce vyhodnocena a případně prodloužena. Nástupní plat 21 000 Kč, od čtvrtého měsíce 23 000 Kč, Od třináctého měsíce 25 000 Kč.

Požadujeme:
čistý RT, nekuřák, řidičský průkaz skupiny B, dobrá znalost práce s PC, odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, ochotu pro občasnou časovou flexibilitu, chuť k dalšímu vzdělávání.

Znalosti z oboru stavebnictví vítány. Výhodou práce ve skladu nebo v prodejně. Nástup ihned. Životopis zasílejte mejlem na info@rvtrading.cz nebo poštou na adresu: RV trading spol. s r.o., U prioru 804 / 3, 169 00 Praha 6 - Ruzyně.
Zaslané životopisy vyhodnotíme nejpozději do konce září. Pokud se k zaslanému životopisu nevyjádříme, vybrali jsme si jiného kandidáta.

PRACOVNÍ NÁPLŇ pro pozici SKLADNÍK - PRODAVAČ
v závorce je uvedeno, za jak dlouho po nástupu bude danou činnost ovládat

1) skladování zboží (na konci 1. měsíce)
a) Získávat a udržovat si přehled o pozicích jednotlivých skupin zboží.
b) Každou položku zboží udržovat pouze na jednom místě ve skladu. To se netýká položek, které jsou v režimu příjmu zboží. Po příjmu zboží je třeba přijaté položky fyzicky přemístit na určené místo.
c) Pokud je třeba otevřít více balení jedné položky zboží (například kvůli kontrole obsahu), je třeba co nejdříve po dokončení kontroly uzavřít ostatní obaly, aby byl vždy otevřený jen jeden obal. Před uzavřením otevřených obalů je nutné spočítat obsah, aby odpovídal množství uvedenému na popisu obalu. Není-li možné dodržet množství zboží dle popisu na obalu, je třeba popis na obalu zřetelně opravit.
d) Zboží, které je skladováno bez obalu a dá se stohovat na sebe, je třeba stohovat tak, aby nedošlo k pádu stohu i kdyby o něj někdo zavadil. Pokud u zboží bez obalu je takových stohů pro jednu položku zboží více, pak kromě načatého stohu udržovat u každého stohu stejné množství, aby bylo snadné rychle spočítat celkové množství.
e) Zjištěnou nekvalitu zboží ihned hlásit nadřízenému. Zjištěný nesoulad v množství mezi skladovou evidencí na PC a fyzickým stavem zboží ihned hlásit nadřízenému.
f) Zboží vyřazené z prodeje (vady, reklamace apod.) skladovat ve vyhrazeném prostoru.
g) Udržovat pořádek a čistotu v užívaných prostorech (například denní místnost) a v prostorech svěřených do péče (například sklad, pracovní stůl).
h) Udržovat nejlepší a nejrychlejší dostupnost pro zboží, které se prodává nejčastěji. A to na úkor zboží, které se prodává zřídka. V případě, že je sklad významně zaplněný, hledat lepší možnosti v rozmístění zboží.
i) Dodržovat pravidla pro bezpečnost při práci a pokyny pro požární bezpečnost.

2) skladování zboží na PC (na konci 3. měsíce)
a) Pro nové položky zboží je třeba do systému na PC doplnit tyto údaje: hmotnost zboží bez obalu, množství v obalu a hmotnost obalu. Při příjmu zboží kontrolovat, zda je u stávajících položek uvedena hmotnost zboží, hmotnost obalu a množství zboží v obalu a zda odhadem odpovídají skutečnosti. Pokud při výdeji zboží není na dodacím listu u položky zboží uvedena hmotnost, je

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail