Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik/ČKA v energetice

referenční číslo: 13432 | aktuálnost: 11. 1. 2017

Máte technické vzdělání a vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5? Hledáte novou, různorodou práci v oblasti elektrotechniky a energetiky? Rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí v Brně? Zaujala Vás pozice TECHNIK/ČKA v ENERGETICE? Pak nám zašlete Váš životopis

Stabilní, výrobní společnost hledá právě kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNIK/ČKA v ENERGETICE (20 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zajištění dodávek tepla, výroby a vodního hospodářství
  • Dohled nad provozem rozvodů v sídle společnosti
  • Zpracovávání podkladů pro účetnictví
  • Dozor nad dodržováním technologických postupů
  • Koordinace pracovní týmu

Požadujeme:

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • Schopnost jednat s lidmi, důslednost a samostatnost

Nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní, výrobní společnosti
  • Zajímavé finanční bonusy a prémie
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na relaxační a wellness aktivity
  • Zajištěné firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha