Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STRATOS AUTO, spol. s r.o.

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11104080724 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Místo výk. práce: Za Klíčovem č. 987/1, Praha 9.Kontakt:Své životopisy včetně fotografie na tuto pozici zasílejte na e-mailovou adresu personalistikahradec@stratosauto.cz. Náplň práce:Organizace práce prodejního týmu. Zodpovědnost za plnění prodejních cílů. Optimalizace procesů obchodního oddělení. Požadujeme:SŠ/VŠ vzdělání, Praxe na manažerské pozici a v prodeji automobilů min. 5 let. Organizační a rozhodovací schopnosti, Orientace na výsledek, Výborná komunikace, reprezentativní vystupování, Vysoká orientace na zákazníka a poskytování služeb. Zkušenosti s vozidly značky BMW - výhodou, Znalost AJ, Práce na PC a řidičský průkaz sk. B. Nabízíme:Moderní zázemí, Výborné motivační mzdové ohodnocení, Práce v luxusním prostředí. Zaměstnanecké benefity, Služební vůz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail