Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Zkušený konstruktér - catia

referenční číslo: 9050 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Baví vás konstruování a chcete se v tomto oboru i nadále rozvíjet? Hledáte uplatnění v okolí Prahy? Chcete pracovat pro společnost, která se zajímá o své zaměstnance?

Pak je tato pracovní příležitost určena právě Vám

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR - CATIA (30 - 40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce přípravku do výroby
  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Správa dokumentů
  • Práce v mezinárodním týmu
  • Možnost účastnit se zajímavých zahraničních projektů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v konstruování - podmínkou
  • Základní znalost angličtiny (zejména pro čtení technické dokumentace)
  • Znalost programu CATIA

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Pracovní dobu 37,5 hod/týdně
  • Možnost zajištění ubytování
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha