Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

COLORprofi, spol. s r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11260470720 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Nástup možný ihned.
Požadované dovednosti: ÚSO vzdělání s maturitou technického směru, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, rozhodnost, flexibilita, organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů, ochota učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, dobrá znalost práce s PC, zkušenosti s VZV a platný průkaz VZV výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou.
Náplň práce: přejímka materiálu, kontrola dodacích listů, záznamy související s přejímkou materiálu, výdej spotřebního materiálu, kontrola spotřeby materiálu, ukládání a skladování zboží, výdej a evidence drobného nářadí, nákup drobného materiálu.
Nabízíme práci ve stabilní prosperující firmě s cílem stále se rozvíjet, zajímavé platové podmínky, příspěvek na stravování a další osobní benefity, práci v příjemném kolektivu. Mzda 92,-/hod. + 15 % pohyblivá složka.
Pokud máte o nabízenou práci zájem, zašlete nám svůj životopis na e-mail: personalni@colorprofi.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 92 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail