Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Diecézní charita Brno

Všeobecné sestry s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11085430728 | aktuálnost: 15. 7. 2016

  • Náplň práce:

- odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů
na základě doporučení ošetřujícího lékaře
- vedení související dokumentace
- komunikace s lékaři
- organizace služeb poskytovaných pobočkou
Nabízíme:
- práci na plný nebo zkrácený úvazek,
- smysluplnou a kreativní práci,
- zázemí stabilní organizace,
- možnost podílet se na rozvoji pobočky,
- možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.

Požadujeme:
- osvědčení k výkonu zdravotního povolání bez odborného dohledu,
- předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti,
- samostatnost, výborné organizační schopnosti,
- pracovitost, zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook),
- trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
- praxi u lůžka.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis a motivační dopis na adresu Charitní ošetřovatelská služba, Studentská 4, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo
na email chos@zdar.charita.cz do 31. července 2016.
Bližší informace: Milada Čaháková, zástupkyně vrchní sestry Charitní ošetřovatelské služby, tel.: 776 714 780, email: chos@zdar.charita.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha