Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LATECOERE Czech Republic s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11526620775 | aktuálnost: 17. 11. 2016

NÁPLŇ PRÁCE:zodpovědnost za plnění stanovených úkolů, dodržování technologických postupů a plnění termínů, vedení pracovní směny, kontrola a organizace práce,vedení personální agendy a docházky, spolupráce s vedoucím výroby. POŽADUJEME:SOU/SŠ v technickém oboru,zkušenost na stejné pozici ve výrobní společnosti, schopnost vést tým lidí, odolnost vůči stresu, komunikační a organizační dovednosti, uživatelská znalost MS Office
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, moderní pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4% z hrubé mzdy, příspěvek na stravování, školku, jazykovou výuku, systém zaměstnaneckých benefitů, 5 týdnů dovolené.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

LATECOERE Czech Republic s.r.o., Personální odd., jobs@latecoere.cz, +420 225 512 766-767