Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.

Systémoví analytici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11088570715 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Místo výkonu práce: Svárovská 700, Průmyslová zóna Liberec-Sever, 463 03 Stráž nad Nisou
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně každý den mezi 7.00 - 16.00 hod.
Náplň práce:
- zodpovědnost za návrh, zavádění a rozvoj souvisejících business procesů ve spolupráci s oddělením Finance a Controlling
- podpora a zlepšování Finance procesů pro evropské lokality
- zodpovědnost za podporu a trénink ruských Key-users
- zodpovědnost za implementaci ruských právních požadavků do SAP
- vytváření nezbytné projektové dokumentace - business plán, funkční / technické specifikace, testovací skripta, tréninkové manuály pro uživatele v angličtině a ruštině
- dokončení různých projektových aktivit včetně konfigurace systému, testování, tréninku uživatelů, přípravy ke spuštění systému, podpory koncových uživatelů
- podpora ruských účetních v zákonném a daňovém reportování pro roční závěrku
- management sub-projektů v oblasti FI/CO v mezinárodním prostředí se zaměřením na Evropu
- service & support (2nd/3rd level) v oblasti FI/CO pro závody Knorr-Bremse
Požadujeme:
Výborná znalost modulu SAP FI/CO na úrovni senior consultanta nebo obdobné pozice. Zkušenosti ve finančních procesech se zaměřením na závěrkové aktivity, daňový reporting, atd s hlubokou znalostí ruských standardů
Jazykové znalosti:
- Anglicky - plynně, Rusky - plynně
- Německy - základ
- Schopnost samostatné práce, ochota k cestování (ca. 50%)
Job description:
- Responsibility for the design, implementation and development of harmonized business processes in collaboration with the Finance and Controlling departments
- Support and Improve Finance processes for European locations.
- Responsible for support and training of Russian Key-users.
- Responsible for implementation of Russian legal requirements in SAP and acceptance test for Russian developments to ensure fulfilment of legal requirements
- Creation of essential project documentation, such as business blueprint, functional / technical specifications, test scripts, user training documentation in English and Russian language.
- Completion of various project activities, including system configuration, test execution, user training, preparation of go-live, end-user support
- Support Russian accountant in legal and tax reporting for year end
- Management of sub-project s in the area of FI/CO in international roll-outs with focus on Europe
- Service & support (2nd/3rd level) in the field FI/CO for Knorr-Bremse sites
Requirements:
Excellent knowledge of the SAP FI/CO modules as a senior consultant or similar in-house position. Experience in Financial processes, focus on closing activities, tax reporting etc. with deep knowledge in Russian standards
Language abilities:
English - fluent, Russian - fluent
German - basic
Consultant can work independently and has willingness to travel (ca. 50%)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 55 000 - 95 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o., Lukáš Drzymala, lukas.drzymala@knorr-bremse.com, +420 482 363 720