Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AUDRA s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti ELEKTRONICKÝCH AUKCÍ a DRAŽEB NEMOVITOSTÍ i movitého majetku po CELÉ ČR. Jsme poskytovatelé unikátního Elektronického Systému a vlastníci a tvůrci i unikátního Know-How zejména v oblasti Prodeje Nemovitostí. Díky nad očekávání úspěšnému zavedení systému na český trh naše společnost hledá nové dynamické a perspektivní Kolegy do Našeho Týmu.

Aukce nemovitostí – aukční specialista - výdělek 40.000,- Kč +++

referenční číslo: 441E488A | aktuálnost: 20. 12. 2016

.

Požadujeme:

- Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají zkušenosti s přímou nabídkou služeb klientům, například pojišťovnictví, finanční poradenství, produkty a služby, reality a podobně. Tyto získané zkušenosti výborně zúročí do svého dalšího profesního a finančního růstu u naší společnosti
- Minimálně SŠ vzdělání
- Samostatnost
- Schopnost se učit novým věcem
- Reprezentativní a korektní vystupování
- Spolupráce na ŽL

- Zasílejte Vaše ŽIVOTOPISY S FOTOGRAFIÍ + krátkou charakteristiku Vašeho ZÁJMU nebo MOTIVACE se ucházet o danou pozici.

Nabízíme:

- Prestižní práce v zajímavém oboru
- Úspěšná kariéra pro schopné lidi
- Flexibilní pracovní doba
- Vzdělávací program zaměřený na růst kvalifikace a odbornosti
- Zázemí stabilní společnosti a firemní podpora

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail