Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Network project specialist - italian / english

referenční číslo: 9683 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Do you have an experience with network troubleshooting? Do you want to work at interesting projects for an international company? Si parla italiano?

Then we believe that this position is exactly for you

NETWORK PROJECT SPECIALIST – ENGLISH / ITALIAN

Náplň práce

  • Responsible for complex projects
  • Implementation of new solutions
  • Responsible for the network expertise
  • Coordinating activities and planning schedules
  • Perform various network tasks
  • Create technical documentation

Požadujeme:

  • Experience with network troubleshooting
  • Experience on network/IT projects
  • Communication skills and flexibility
  • Ability to travel to customers
  • Italian language big advantage

Nabízíme:

  • Relocation assistance and wide help
  • Work in the multicultural environment
  • Broad education and development
  • Additional 5 days paid time off
  • Offerings for sports and massages
  • Financial services and discounts

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha