Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MICONEX s.r.o.

Montážní dělníci ostatních výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11482650772 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Náplň práce:
obrábění hran plastových polotovarů a výrobků, vrtání, závitování, zahlubování plastových dílů dle platné výkresové a průvodní dokumentace
začišťování/opracování plastových desek skalpelem a planžetou
pravidelná údržba svěřených strojů
dodržování pravidel BOZP
spolupráce a podílení se na zlepšování systémů procesů, jakosti, tvorbě technologických a pracovních postupů ve výrobě
Požadujeme:
SOU/SŠ – řemeslný obor, popřípadě praxe ve výrobě
průkaz VZV výhodou, ŘP sk. B výhodou
manuální zručnost, flexibilita, logické myšlení, samostatnost, nekonfliktní jednání
fyzická zdatnost, pečlivost, flexibilitu
čtení ve výkresové dokumentaci výhodou
Nabízíme:
zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
práce v čistém a bezprašném prostředí
zajímavá práce v zakázkové výrobě
práce v nepřetržitém provozu
zajímavé mzdové ohodnocení, systém zaměstnaneckých benefitů
možnost osobního rozvoje
pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou
Místo výkonu práce:
Liberec
Datum nástupu:
dle dohody, ihned
Další informace o společnosti najdete na www.miconex.cz. Prvotně prosím o zaslání Vašeho životopisu e-mailem, případně jej přineste na první schůzku ...

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha