Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Greif Czech Republic a.s.

Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11081530746 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Místo výkonu práce: Konečná 252, Ústí nad Labem-Klíše.
Controller junior - zaměstnanec na zpracování měsíčních ekonomických analýz a reportů.
Požadavky: velmi dobrá znalost MS Excel (funkce, grafy, kontingenční tabulky apod.), minimálně SŠ ekonomického směru (VŠ ekonomického směru výhodou), praxe min. 1 rok na podobné pozici (nebo vhodné pro absolventy VŠ s praxí při studiu), logické myšlení a analytické uvažování, znalost účetních principů, znalost angličtiny mluvené i psané, pečlivost, přesnost a svědomitost.
Možnost zkráceného prac. úvazku.
Náplň práce: příprava podkladů pro pravidelný měsíční finanční reporting a měsíční závěrky, sledování ekonomických ukazatelů a správa finančních dat, analýza odchylek od plánu, aktivní komunikace a spolupráce s dalšími odděleními (výroba, prodej), účast při vytváření finančních plánů a forecastů.
Nabízíme: dovolenou navíc, velké množství zaměstnaneckých benefitů (příspěvky na rekreaci, 13. a 14. plat, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování), flexibilní pracovní dobu, možnost práce na částečný úvazek, příjemné a přátelské pracovní prostředí v úspěšné mezinárodní společnosti.
Životopis zašlete na e-mail lucie.sucha@greif.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail