Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Pomocné práce v pivovaru - týdenní výplata, volba směn

referenční číslo: 7878 | aktuálnost: 14. 1. 2017

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na pozici pomocný pracovník v pivovaru. Práce je svou povahou vhodná pro muže i ženy.


NOVĚ NABÍZÍME MOŽNOST TÝDENNÍ VÝPLATY MZDY

Náplň práce:
- stáčení sudů
- stáčení lahví
- nakládky kontejnerů

Požadujeme:

- věk 18 let
- potravinářský průkaz
- spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

- dlouhodobou brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- práci s možností volby směn
- mzdu 70 Kč/hod.
- možnost získání praxe z provozu známého pivovaru
- pravidelnou měsíční, nebo týdenní výplatu mzdy (odměnu můžete mít na svém bankovním účtu již v týdnu následujícím po tom, ve kterém jste odpracovali směnu/směny)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail