Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ing. Petra Halaštová

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11294710750 | aktuálnost: 24. 8. 2016

PRODAVAČI - ZÁSTUPCI VEDOUCÍHO v obchodě papírnictví Valašské Meziříčí
Nejedná se o práci čistě v kanceláři, ale na prodejně.
Požadujeme: Základní znalost ovládání PC. Základní znalost ovládání MS-OFFICE (microsoft word, microsoft excel, microsoft outlook). Práce v obchodě výhodou. Znalost papírenského zboží výhodou. Schopnost a ochota komunikace se zákazníky. Příjemné vystupování. Ochota pracovat. Schopnost samostatného vystupování a jednání s dodavateli a velkoobchodními zákazníky
Náplň práce: Komunikace se zákazníky na prodejně. Komunikace s dodavateli. Pomoc při přípravě objednávek. Prodej pomocí PC (prodejní a skladový systém POHODA). Základní práce s účetním systémem POHODA. Úprava prodejny - vybalování zboží, vystavování zboží, oceňování zboží, úklid prodejny. Příprava objednaného zboží pro velkoobchodní zákazníky k expedici. Vyřizování emailových objednávek velkoobchodních zákazníků. Komunikace emailová a telefonická s velkoobchodními zákazníky (firmy, školy apod). Tvorba velkoobchodních nabídek zboží (word, excel, účetní systém pohoda). Tvorba akčních nabídek (word, excel, účetní systém pohoda). Vyřizování a příprava objednávek e-shopu.
Nabízíme: záruka dlouhodobé a stabilní práce, možnost prodloužení doby určité. Datum nástupu k 1.10.2016 nebo 1.11.2016
První kontakt: Životopisy zasílejte do 10.10.2016 na e-mail: obchod@udvoupastelek.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 12 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail