Typ nabídky

Minimální mzda

Metodik konsolidace - účetní realizace - využití IFRS

referenční číslo: S051/010716 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Pro velkou technicko - výrobní společnost, která má holdingové uspořádání, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Uvedená pozice je určena pro středně a více zkušeného účetního nebo ekonoma se znalosti oblasti konsolidace. Budete v útvaru finančního ředitele na úrovni CEO managementu. Hlavní Vaší odpovědností bude: péče o účetně metodické a ekonomické postupy komunikace s kolegy senior účetními, případně ekonomy z organizačních výrobních jednotek holdingu konzultace k účetním operacím s důrazem na české i mezinárodní standardy – IFRS metodika podpora ke zpracování DPH atd. Požadavky: VŠ/SŠ – účetnictví, ekonomika výroby, controlling praxe min. 4 roky v účetnictví, ekonomice – oblast technické, výrobní firmy je vítána znalosti českých účetních standardů, IFRS či US GAAP znalosti pro zpracování DPH znalost angličtiny Nabízíme pozici v Praze, spolupráce v mezinárodním prostředí. Pozice je otevřena širšímu spektru kandidátů – dle míry praxe a zkušenosti – lze konkrétní zařazení. Systém benefitů – týden dovolené navíc atd.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita