Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EUTECH akciová společnost

Zámečníci strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11104960708 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 1617/1. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- obrábění strojních součástí na CNC soustruzích
- obsluha stroje a měření vyrobené součástí dle výkresové dokumentace
- úprava nastavení stroje pro dosažení optimálního výkonu
- příprava, kontrola nářadí a nástrojů, preventivní údržba stroje
- evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce
- samokontrola kvality dle kontrolního plánu
- identifikace strojních a systémových chyb, přijímání nápravných opatření

Požadavky:
- vyučen v oboru
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- praxe v nástrojárně vítána
- základní znalost programování CNC strojů
- technické myšlení a prostorová představivost
- správné zacházení s měřidly

Nabízíme:
- práce na hlavní pracovní poměr
- pět týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- platové ohodnocení dle výkonu

První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky od 6:00 do 14:30 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 80 - 130 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha