Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

RAK CZ a.s.

Účetní společnosti RAK CZ a.s. - HPP

referenční číslo: 435700C3 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Popis pozice:

- vedení účetnictví včetně zpracování uzávěrek a daňových přiznání

Požadujeme:

- úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- znalost programů WINDOMY, FOFRS a podvojného účetnictví výhodou
- praxe ve vedení účetnictví minimálně 1 rok
- proaktivní přístup v pracovních úkonech a následných aktivitách
- samostatnost, komunikativnost, pozitivní a kladný přístup ve všech činnostech
- chuť na sobě pracovat, dále se vzdělávat, rozvíjet se a zdokonalovat se

Nabízíme:

- vstřícný a kolegiální kolektiv
- možnost uplatnit se bez ohledu na věkovou kategorii
- podporu při pracovní činnosti

Sídlo a kancelář společnosti:
RAK CZ a.s.
Revoluční 11
110 00 Praha 1
tel.: 224 810 045
e-mail: personalni@rak.cz

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Specializace: hlavní účetní, účetní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha