Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Focus Hotel s.r.o.

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11510790763 | aktuálnost: 1. 10. 2016

V případě zájmu nás kontaktujte emailem: sales.brno@city-aparthotel.com,
telefon: 545 427 614
Požadované dovednosti (např. ŘP, znalost jazyků, práce na PC, VZV, svářečský průkaz atd.)
Požadujeme perfektní znalost anglického jazyka, německý jazyk komunikativně, ostatní jazyky výhodou.
HOTELOVÁ RECEPČNÍ - PLNÝ ÚVAZEK
Náplň práce: ubytování hostů a péče o ně; obsluha recepce; vyřizování rezervací; administrativní činnosti spojené s činností recepce; obsluha lobby baru v recepci.

Požadujeme: svědomitost, zodpovědnost, samostatné rozhodování i smysl pro práci v kolektivu, profesionální vystupování, loajální a přátelské chování, diskrétnost. Požadujeme znalost cizích jazyků - angličtina, němčina, další jazyky výhodou. Zaškolíme, avšak zkušenosti či studium v oboru vítané.
Zodpovědnost: za řádné plnění pracovních povinností; za svěřené finance na recepci.
Pracovní doba: 7 dní v týdnu včetně víkendů a státních svátků v čase od 7:00 do 19:00 hod. dle fondu měsíční pracovní doby a dle rozvrhu hodin (ca 3-5 směn v týdnu vč. víkendu).
Ohodnocení: Kč 17.000,- / měsíc. Po zaučení navíc bonusy formou variabilní složky mzdy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha