Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Randstad s.r.o.

Jste zkušeným pracovníkem v oblasti údržby? Práce se stroji Vás baví a rádi řešíte technické záležitosti? Máte platnou vyhlášku č. 50 §6? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět Hledáme nového člena do týmu mezinárodní automotive společnosti na pozici Technika údržby.

Servisní technik - elektrikář

referenční číslo: 4329F57A | aktuálnost: 4. 12. 2016

Co Vás čeká:

- preventivní údržba strojů
- servisní zásahy v případě poruch strojů a zařízení
- údržba, oprava a seřízení montážních strojů a přípravků (hydraulická, pneumatická, elektrická zařízení)
- dodržování plánu údržby
- identifikace náhradních dílů
- evidence zásob náhradních dílů, maziv a olejů, nástrojů a nářadí
- vedení záznamů údržby

Požadujeme:

- odborné vyučení strojního nebo elektrotechnického zaměření (SOU, SŠ)
- praxe na obdobné pozici
- vyhláška č. 50 §6 (1kW)
- schopnost čtení výkresové dokumentace
- zkušenosti v oblasti oprav a údržby strojních zařízení
- znalost hydraulických a pneumatických systémů vítána
- ochotu pracovat ve směnné provozu
- řidičský průkaz sk. B
- uživatelská znalost práce s PC (MS office, internet)
- manuální zručnost, zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení
- stabilní práci v prosperující mezinárodní automotive společnosti
- možnost aplikace vlastních řešení a nápadů
- stravenky
- dovolená navíc

Mzda: 35 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Specializace: revizní technik, technik, servisní technik

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha