Typ nabídky

Minimální mzda

Montážník fasád v Německu

referenční číslo: 432822E3 | aktuálnost: 30.05.2017

Pertec GmbH

Náplň práce

Urgentně hledáme technika kovových konstrukcí se zkušenostmi s přesklenými fasádními krytinami. Začněte pracovat jako montér v oblasti stavby, montáže fasád a opláštění v Německu Atraktivní stavební firma v Berlíně hledá montážníka fasád pro své stavby. Jedná se o montážní projekt pro firmu v Berlíně, později i v jiných městech. Vaše pomocná síla je potřebná pro tyto úlohy: - přesklené fasády - možné jsou i stavba anebo montáž fasád z trapézových plechů (odvětrané zezadu) - zateplování a spodní konstrukce Pro touto pozíci je možný bonus až 200 EUR, jestli nastoupíte do 07.11.2016. Ideální kandidát? Zkušenosti v této oblasti máte? Vyučený jste v oboru zámečníka? Jste flexibilní a spolehlivý? Němčinu ovládáte základně na komunikativní úrovni, anebo alespoň jeden v týmu? Tuto práci se potom vyplatí získat, protože čekají na Vás - renomovaná německá firma a přibližně 100 spolupracovníků, stabilní práce s německou pracovní smlouvou. - atraktivní výdělek s možností pracovat přesčasy a přivydělat si: 18-22 EUR brutto za hodinu podle kvalifikací (n. pr. příplatek 100% v svátek). - pravidelný příjem vždy včas (ok. 12. každého měsíce). - možnost na kurs němčiny zadarmo. Připlatíme k cestě na stavbu. Postaráme se za Vás o ubytování a sociální a zdravotní pojištění i hlásení daně ze mzdy. Něco o nás Hledáme pro Vás práci podle Vašich preferencí, zkušeností a zručností. Můžeme se však pochlubit i jinými silami: Nepřetržitá podpora a pomoc, kontaktní osoba se znalostí češtiny a slovenštiny jsou Vám k dispozici. Pochopení a lidský přístup jsou u nás samozřejmostí. Jak postupovat dál? Zašlete nám životopis, odborné ukončení a relevantní certifikáty atd. My Vám zavoláme nazpět, poskytneme bližší informaci a požádáme Vás o kvalifikační detaily. Poradíme Vám Těšíme se na Vás.

Místo pracoviště: Berlín, Německo

Region: Německo

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní