Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GESTAMP LOUNY s.r.o.

Nástrojaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11266640793 | aktuálnost: 3. 12. 2016

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle
Jste strojař tělem i duší a chcete pracovat ve strojírenské společnosti?
Máte praxi přímo na pozici nástrojáře či jste šikovný zámečník nebo obráběč kovů?
Pokud Vaše odpověď zní ANO, tak Vás velmi rádi přivítáme v našem týmu!
Co vás čeká:
•Údržba a opravy nástrojů a forem pro lisování kovu za studena a za tepla.
•Příprava strojů pro začátek výroby.
•Technická podpora výroby.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•Dokončené odborné vzdělání nástrojář, zámečník nebo obráběč kovů.
•Alespoň 2 roky pracovní zkušenost ve strojírenství.
•Zkušenost s prací s ručními nástroji při opracovávání kovu (fréza, bruska, vrtačka atd.).
•Zkušenost s údržbou a opravou forem, nejlépe pro lisování a tváření kovu výhodou.
•Schopnost týmové práce, spolehlivost, pečlivost.
Co vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení.
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy).
•Dotované stravné.
•Příspěvek na dopravu.
•Další firemní benefity po zkušební době.
•Firemní akce.
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4).
kontakt: kariera@cz.gestamp.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha