Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Facility manager s AJ nebo NJ

referenční číslo: 7600 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte zkušenosti z oblasti správy budov a investičních celků z výrobní firmy? Chcete aktivně využívat cizí jazyk v rámci mezinárodní firmy? Zvládáte dobře stresové situace a organizace práce je Vaší silnou stránkou?

Pak se chopte této příležitosti a pouhým zasláním Vašeho životopisu ve formátu .doc, .docx v ČJ (případně druhém jazyce) se zařaďte do výběrového řízení na manažera pro správu budov v mezinárodní strojírenské firmě.

Náplň práce

  • Správa komplexu budov výrobního podniku a přidružených pozemků (chodníky, komunikace, zelené plochy)
  • Organizace a realizace investičních záměrů týkajících se nemovitého majetku
  • Plánování a provádění pravidelných revizí rozvodu elektřiny, plynu, topení, vody
  • Řízení týmu zodpovědného za opravy strojních zařízení i dalších součástí prostorů výroby
  • Navrhování stavebních úprav na budovách a pozemcích firmy.
  • Dozor nad dodržováním předpisů vnitřní politiky ochrany životního prostředí a bezpečností

Požadujeme:

  • VŠ stavební či strojní
  • Praxi na obdobné pozici v rámci výrobního podniku
  • Komunikativní znalost jazyku anglického či německého
  • Orientace ve stavební dokumentaci
  • Znalost legislativy a schopnost jednat s úřady
  • Organizační schopnosti a PC gramotnost

Nabízíme:

  • Příspěvky na stravování
  • Možnost využití jazyků a jazykové kurzy
  • Motivační bonusy dle dosažených výsledků
  • Sportovní akce, vánoční večírky, firemní den
  • Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha