Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plojhar s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11380870709 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Hledáme vhodného uchazeče ideálně z oblasti mezi Prahou a Táborem (Táborsko, Benešovsko, Písecko) se zájmem o papír a s praxí v obchodě.
Náplň práce: nabízí, prezentuje, sjednává a zajišťuje obchodní zakázky pro značku STEWO (prezentuje základní informace o produktech působivou formou, zodpovídá dotazy zákazníků s cílem uskutečnit úspěšný prodej); monitoruje situaci na trhu a sleduje konkurenci; aktivně vyhledává a získává nové zákazníky; pravidelně pečuje o stávající a nové zákazníky, zjišťuje jejich potřeby a celkovou spokojenost s produkty STEWO; pravidelně aktualizuje databázi stávajících a potenciálních zákazníků; zodpovídá za výsledky ve svěřeném regionu; zasílá pravidelné reporty a komunikuje s kolegy, účastní se týmových porad
Sídlo společnosti: České Budějovice
Místo pracoviště: home office + práce v terénu - Praha, střední a severní Čechy (od Karlových Varů až po Hradec Králové).
Požadavky: úplné střední odborné, vyšší odborné vzdělání; komunikativní osobnost se schopností jednat s lidmi; přátelské jednání a vystupování; smysl pro obchod s orientací na výsledky; schopnost zorganizovat si efektivně svou práci; schopný zvládat zátěžové situace; týmový hráč se zdravou soutěživostí s orientací na výsledky; flexibilní, samostatný, pečlivý; uživatelsky ovládá práci na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet); řidičský průkaz B (časté cestování v kombinaci s prací z domova)
Nabízíme: firemní vůz, mobilní telefon, PC, přátelský tým, pracovní doba není od - do (občasné přespání mimo domov), motivující odměna limitovaná schopnostmi (základ 15.000 Kč + procenta z obratu).
Na Vaše reakce se těší Dana Plojharová a případné dotazy vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 603 889 152. Životopis, případně motivační dopis pošlete na emailovou adresu dana.plojharova@plojhar.cz.
Těšíme se na Vás www.plojhar.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Plojhar s.r.o., Dana Plojharová, dana.plojharova@plojhar.cz, +420 603 889 152