Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

s javou kolem světa

referenční číslo: 11808 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Chceš nový impuls ve své kariéře? Nemusíš být motorkář - stačí, když budeš umět programovací jazyk JAVA a budeš mít chuť cestovat. Splňuješ tyto parametry? Pokud ano, neváhej ani vteřinu a pošli mi Tvoje CV ještě dnes

Náplň práce

  • Vývoj SW pro obchodní a bankovní sektor
  • Implementace hotového řešení
  • Komunikace a koordinace s klientem
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme:

  • Zkušenosti vývojem v JAVA (ideálně J2EE)
  • Znalost databází (ideálně Oracle)
  • Základní znalost HTML nebo XML
  • Zkušenost s nějakým verzovacím systémem

Nabízíme:

  • Práci na jedinečném HI-TECH projektu
  • Možnost cestovat do zajímavých destinací
  • Stravenky, karta na MHD, penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené, mobil a notebook k osobnímu užití
  • Místo práce: Plzeň

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha