Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník – automatizace

referenční číslo: 8013 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Jste zkušený obchodník a orientujete se v oblasti automatizace a řídicích systémů? Máte vzdělání v oboru elektro a domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí významné a inovativní společnosti? Pokud ano, reagujte na pracovní pozici OBCHODNÍK – AUTOMATIZACE ještě dnes

Významná a dynamická společnost hledá kandidáty na pracovní pozici:

OBCHODNÍK – AUTOMATIZACE (40 - 55 000,- Kč)

Náplň práce

  • Péče o stávající zákazníky
  • Podpora technických řešení u zákazníků
  • Akvizice nových zákazníků
  • Tvorba cenových nabídek
  • Spolupráce na realizaci projektů
  • Prodej automatizačních prvků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s vedením obchodních jednání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalosti v oblasti řídicích systémů a automatizace
  • Zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • Práci ve společnosti se stabilním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Automobil k soukromým účelům
  • Notebook i mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: region Středních, Západních a Jižních Čech

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha