Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí pobočky Dobříš

referenční číslo: 42A8AF69 | aktuálnost: 02.05.2017

GENERAL REALITY a.s.

Podnikejte s námi v realitách - svěříme Vám pobočku.

Náplň práce

Nejsme všude, neděláme všechno a neděláme s každým. Ale tam, kde jsme, jsme vidět a prodáváme.

Své partnery i zakázky si pečlivě vybíráme. Neprodáváme nemovitosti, ale především komplexní služby, kterým sami věříme, za kterými si stojíme a jejichž prostřednictvím přinášíme našim klientům vždy „něco navíc“.

V roce 2016 jsme oslavili kulatých 10 let úspěšného působení na českém realitním trhu. Jsme hrdí na to, že službami, které tvoří pilíře naší činnosti – zprostředkování prodeje, pronájmu, prodeje nového bydlení (development) a financování, dokážeme opakovaně a dlouhodobě realizovat obrat v tržních cenách nemovitostí každoročně přesahující 500.000.000,-Kč. Našimi klienty jsou individuální zájemci, developerské skupiny, banky, logistické společnosti, správci nemovitostí i bytová družstva.

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Vedoucího pobočky Dobříš.

Hledáme toho, kdo chce být součástí úspěšného týmu a podílet se na rozvoji naší společnosti. Důležité jsou pro nás vlastnosti jako cílevědomost, důslednost, loajalita, schopnost organizace, ochota na sobě tvrdě pracovat a hledat nová řešení.

Co u nás budete dělat:
• Svěříme Vám prostory pobočky na Dobříši a budete mít za úkol vybudovat plnohodnotné obchodní zastoupení.
• Vaší největší výzvou bude sestavit funkční obchodní tým, který bude velmi dobře znát svůj region.
• Budete zodpovědni za celý obchodní proces – od úplného počátku, čili nabrání nemovitosti (na prodej či pronájem), přes zajišťování prohlídek s klienty, zprocesování doplňkových služeb (hypotéky, stěhování, design…), až po úspěšné dotažení prodeje.
• Plán není v tuto chvíli to nejdůležitější – ano, chceme “salesmana” tělěm i duší, nicméně koncepční, rozvojová práce je pro nás to nejdůležitější.

Nabízíme

Co můžete za odměnu získat:
• Individuální odměňovací systém zohledňující Vaše vlastní tempo, který není založený pouze na výsledcích, ale především na Vaší aktivitě – dáme Vám fixní finanční jistotu do začátku v kombinaci s motivačním provizním systémem, který v čase a dle dosažených výsledku roste.
• Zázemí a reprezentativní prostory kanceláře na Mírovém náměstí.
• Individuálně nastavený rozvojový program, který je kombinací pravidelného školení od našich nejlepších kolegů z praxe společně s možnostmi koučingu a denní podpory.
• Notebook, telefon, fotoaparát.
• Plnou podporu služeb převodce a advokáta společnosti.
• Plnou marketingovou podporu ihned od počátku spolupráce.
• A spoustu pracovních i životních zkušeností!

Chcete-li si zajistit úspěšnou budoucnost i finanční jistotu s partnerem, který Vám bude nasluchat, bude Vás podporovat a který ví, čeho chce dosáhnout - jste na správném místě.

Rozhodněte se.

Místo pracoviště: Mírové náměstí, Dobříš

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup, Reality, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: area sales manager, makléř, dohodce, manažer obchodního týmu, manažer prodejny, obchodního domu, obchodní zástupce, manager, bussines development manager, key account manager, manažer prodejního týmu, realitní makléř, regionální obchodní manažer, péče o zákazníky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby