Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Junior obchodník - fixní plat + HPP - Praha nebo Brno

referenční číslo: 427E24B0 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Náš klient pro dlouhodobou spolupráci hledá příjemné a komunikativní spolupracovníky, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Požadujeme:
- řádně ukončené SŠ/SOU vzdělání - ekonomického směru výhodou
- uživatelskou znalost práce na PC
- dochvilnost a aktivní přístup k práci
- předchozí praxe v servisu nebo prodeji výhodou - ne podmínkou
- cizí jazyk výhodou - ne podmínkou
- trestní bezúhonnost

Kandidáti absolvují velmi podrobné měsíční zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje - vhodné i pro absolventy bez praxe.

Náplň práce:
- osobní jednání s klienty v sídle firmy
- komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti
- propagace firmy (telefonická, emailová, osobní)
- spolupráce se zkušenými kolegy – práce v teamu
- prohlubování znalostí – růst v rámci společnosti
- administrativní činnost a reporting

Nabízíme:
- vysoké finanční ohodnocení - možnost nadstandardních výdělků
- práce na HPP - FIX + provize
- pracovní doba od Po-Pá
- mezinárodní stabilní společnost s pobočkami v Praze a Brně
- moderní a atraktivní pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti
- práci v příjemném mladém pracovním týmu
- možnost osobního a profesního rozvoje - kariérní růst
- nástup možný Ihned, dle dohody s kandidátem

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu a pobočku, na kterou se hlásíte (Praha nebo Brno). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo pracoviště: Praha nebo Brno

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha