Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DAKO-CZ, a.s.

Inženýři energetici distribuce energie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11421630788 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: odpovědnost za hospodárný a bezpečný provoz energetických zařízení, provádění odečtů měřidel energií a jejich vyhodnocení, příprava podkladů pro nákup energií,
hospodárné využívání všech druhů energií, řízení jejich spotřeby, ekologický provoz energetických zařízení - péče o životní prostředí, příprava podkladů pro modernizaci energetických zařízení, navrhy úsporných opatření v oblasti energetiky, dodržování příslušných zákonů, směrnic a norem, spolupráce při auditech kontrolních orgánů a zákazníků.
POŽADUJEME: SŠ vzdělání s maturitou – technického zaměření, praxi v oboru 3 roky,
dobrou znalost práce s PC, schopnost orientace v provozní a projektové dokumentaci strojní a elektro, aktivního řidiče sk. "B", schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, výbornou orientaci v platné legislativě. Vzdělání v oboru elektro, osvědčení pro provádění revizí vyhrazených technických zařízení, praktické zkušenosti s energetickým řídicím systémem a znalost AJ na komunikativní úrovni - toto vše výhodou.
NABÍZÍME: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu, práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí a odpovídající finanční ohodnocení.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

DAKO-CZ, a.s., RNDr. Jana Plačková, ved. personálních, mzdových a hospodářských záležitostí, jana.plackova@dako-cz.cz, +420 739 389 666,469 617 520

Odpovědět na inzerát