Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11361490788 | aktuálnost: 3. 9. 2016

C04
Rámcová náplň práce:
" řízení činností a práce zaměstnanců v oblasti svěřeného úseku práce v oblasti poskytování sociální služby - Pečovatelská služba s ohledem na individuální potřeby uživatelů v souladu se Zákonem o sociálních službách a standardy kvality poskytování sociálních služeb,
" sociálně-právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociálních službách, vytváření podmínek pro zapojení klientů do společenského procesu za účelem sociálního začlenění,
" provádění analýzy a vyhodnocování psychosomatických potřeb a úrovně soběstačnosti uživatelů,
" vyhodnocování rizikových faktorů u uživatelů,
" součinnost při úkonech spojených s poskytováním sociální služby,
" koordinace individuálního plánování průběhu sociální služby s uživateli a ustanovování jejich klíčových pracovníků,
" provádění plánování služby, rozpisu směn a zpracování pracovních výkazů pracovníků v sociálních službách,
" zpracovávání a vedení potřebné dokumentace související s výkonem funkce.

Požadavky:
" vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání podle Zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách § 110,
" znalost práce na PC,
" schopnost řízení týmů,
" vysoké pracovní nasazení, zájem o vzdělávání se v oboru,
" organizační a komunikační schopnosti,
" odolnost proti stresu, připravenost řešit problémy,
" bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost,
" dobrý zdravotní stav,
" praxe v zařízeních sociálních služeb vítána.
Nabízíme:
" hlavní pracovní poměr-doba určitá s možností prodloužení na neurčitou,
" platové rozpětí dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v návaznosti na započitatelnou dobu praxe,
" 5 týdnů dovolené,
" jednosměnný provoz - pružná pracovní doba,
" podpora dalšího vzdělávání,
" možnost seberealizace.

Předpokládaný nástup: dle dohody

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisem z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na eva.vancurova@sssfno.cz do 18. 09. 2016.
Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni k dalšímu kolu výběrového řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha