Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace

Ostatní uklízeči a pomocníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11203910796 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Vzdělání nerozhoduje, hledáme spolehlivého a pracovitého zaměstnance na úsek úklidu, který se bude pohybovat v prostředí domova pro osoby se zdravotním postižením, požadujeme zdravotní způsobilost, občanskou a trestní bezúhonnost, manuální zručnost. Mzda: 10 500 - 12 000 Kč, příspěvek na stravování, příspěvek FKSP, HPP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, pracovní doba nerovnoměrná, v deních směnách včetně víkendu tj. 40 hod/týden, pracoviště Dolní Životice. Uchazeč/čka zašle nebo osobně odevzdá profesní životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a kopii výpisu z rejstříku trestu (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně) na adrese: Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace, Zámecká 1, 747 56, na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení č. 14/2016", termín ukončení k příhlášení 18. srpna 2016, vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu, KO: Mgr. Marie Černocká tel. 605 222 586.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Mzda: 10 500 - 12 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail