Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum ZDISLAVA

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10732210757 | aktuálnost: 20. 8. 2016

zástup za DPN

  • Kvalifikační požadavky:

Vzdělání VOŠ nebo VŠ:
" vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu v oborech zaměřených na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, speciální pedagogiku
" vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, speciální pedagogiku
Koho hledáme:
" komunikativního kolegu/kolegyni, který umí pracovat jak týmově tak samostatně s klienty
" empatického člověka, který si dokáže vymezit hranice své a hranice sociální služby
" někoho, kdo umí operativně reagovat a řešit náhle vyvstalé situace
" přátelského spolupracovníka s dobrým zdravotním stavem, psychickou odolností a schopností zvládat stres
Požadované znalosti a dovednosti:
" orientace v problematice poskytování sociálních služeb,
" aktivní a samostatná práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet),
" orientace v zákonech, které se vztahují k výkonu pracovního místa,
" znalost standardů kvality sociálních služeb
" řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
" pracovní pozice je na úvazek 1,0 jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou a to nejdéle do března 2018
" nástup do 30. června 2016, případně dle dohody
" platové podmínky - platová třída 8
" příjemné pracovní prostředí
" možnost dalšího vzdělání a osobního rozvoje
" individuální supervizi
" pestrou a smysluplnou práci

Náplň práce:
" přímá práce s klienty včetně pomoci při zajišťování péče o osobu klienta (hygiena, stravování apod.)
" vedení aktivizačních činností
" zastávání funkce klíčového pracovníka (individuální plánování, vedení dokumentace klienta…)
" provádění dílčích odborných sociálních prací včetně zajišťování standardní dokumentace
" řešení dílčích sociálně-právních problémů (provádění sociálního šetření apod.)

Místo výkonu práce: Centrum Zdislava, Radnická 350, Nové Město na Moravě
Žádost o pracovní pozici se souhlasem ke zpracování osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., životopis a motivační dopis posílejte na adresu: zdislava@nmnm.cz
Termín uzávěrky prvního kola výběrového řízení je 26.8. 2016. V případě, že bude uchazeč pozván k osobnímu pohovoru, který se uskuteční ve dnech 30.8. 2016, musí dodat úředně ověřenou kopii dosaženého vzdělání a výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců).
Centrum Zdislava si vyhrazuje právo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 12 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha