Typ nabídky

Minimální mzda

účetní

referenční číslo: 41EDF395 | aktuálnost: 06.02.2017

Expert Group s.r.o.

účetní

Náplň práce

Znalecký ústav Expert Group s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích hledá asistentku vedení se znalostí účetnictví pro podnikatele (podmínkou!).

Náplň práce:
- administrativní činnosti a podpora vedení
- práce asistenta oceňování (příprava podkladů pro znalecké posudky apod.)
- kompletní vedení účetnictví společnosti (vč. DPH a mezd)

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání (nejlépe obchodní akademie), VŠ vzdělání v oboru výhodou
- znalost účetnictví a účetních postupů
- dobrá uživatelská znalost MS Word, MS Excel, MS Outlook,
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- znalost anglického jazyka (němčina výhodou)

Nabízíme:
- zajímavou práci s vysokou mírou samostatnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- vhodné i pro absolventy, na RD, částečný úvazek
- nástup konec února 2017

Mzda: 150 Kč

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda