Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč (P3847)

referenční číslo: 419F0D25 | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

svařování dle výkresové dokumentace, zámečnické práce

Požadujeme

M/Ž, základní kurz dle ČSN metoda 111, 135, 141 nebo 141.8, zručnost, chuť podílet se na zakázkové výrobě nejvyšší kvality, možnost pro absolventy se zájmem o obor

Nabízíme

možnost mzdy až 40 000 Kč měsíčně, zajímavý motivační program, nadstandardní příplatky, stabilní zaměstnání, 5 týdnů dovolené a další firemní benefity, pracovní dobu 37,5 hodiny týdně, možnost zvyšování kvalifikace, zázemí velké výrobní společnosti s téměř stoletou tradicí

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Chotěboř,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: svářeč

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů

Vhodné pro: Absolventy