Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Technolog výroby / okr. děčín/ HAL

referenční číslo: 35820 | aktuálnost: 26. 11. 2016

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou firmu, hledáme vhodné uchazeče na pozici TECHNOLOG VÝROBY.

Náplň práce:
- spolupráce s útvarem konstrukce při zpracování konstrukční dokumentace výrobků
- zpracování technologických postupů výroby
- kompletace výrobní dokumentace
- účast na zavádění nových technologických postupů do výroby
- kontrola dodržování předepsaných postupů ve výrobě

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru
- znalost AutoCad (základní), MS Office
- spolehlivost, pracovitost
- schopnost jednat s lidmi
- schopnost týmové práce i samostatnosti
- ochotu učit se
- výhoda je znalost AJ nebo NJ
- výhoda je zkušenost z oblasti:
svařování, obrábění, povrchových uprav kovů

Nabízíme:
- dobré platové podmínky
- jistotu dlouhodobého zaměstnání
- motivující finanční podmínky odpovídající odvedené práci
- jazykový kurz AJ v zaměstnání
- možnost dalšího vzdělávání v oboru a profesního růstu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- příspěvek na stravování

Místo výkonu práce: okres Děčín
Nástup: ihned / dohodou
Pracovní pozice vhodná i pro absolventy.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na email kariera02@karierasro.cz a uvádějte značku 20859/TECHN./HAL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

  • 28.4. - karieraeu, easyprace, dobraprace,

plat: 20 000-30 000,-
plný úvazek, doba neurčitá
Benešov nad Ploučnicí
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Ivana Halečková, Mgr., +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera02@karierasro.cz