Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ČEMAT trading, spol. s r.o.

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na HPP

Účetní,fakturantka

referenční číslo: 41794C27 | aktuálnost: 26. 8. 2016

Náplň práce:
vedení skladových karet,
evidence příjmů a výdajů ze skladu,
fakturace na základě předaných podkladů,
účtování daňových dokladů /faktury/

Požadujeme:
min.SŠ vzdělání,
komunikační a organizační schopnosti,
samostatnost, spolehlivost,řid.průkaz B,
znalost pod.účetnictví včetně praxe podmínkou,
znalost AJ výhodou

Nabízíme:
příspěvek na stravování, příspěvek na penz.pojištění, účast na seminářích a školení, příjemný prac.kolektiv

Nástup možný ihned , životopisy zasílejte na email: kozdonova@cemat.cz.

Místo pracoviště: Bohumín

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha