Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatná účetní

referenční číslo: 534 | aktuálnost: 25.10.2016

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační společnost, která se podílí na nejvýznamnějších projektech v Evropě, vždy na straně investora, hledáme uchazeče na pozici:

Náplň práce

- Kompletní vedená účetnictví zahraniční společnosti
- Odpovědnost za správné vedení účetnictví
- Kontrola zpracovávání účetních operací
- Spolupráce na přípravě finančních reportů
- Příprava podkladů pro controlling
- Příprava daňových přiznání
- Spolupráce s auditorem a daňovým poradcem
- Spolupráce s orgány státní správy a finančními institucemi
- Komunikace s příslušnými úřady, bankami

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru (obor finance a účetnictví)
- znalost AJ na dobré komunikativní úrovni
- praxi na pozici samostatné finanční účetní nejméně 4 roky
- znalosti programu SAP
- znalost programu ORACLE výhodou
- zodpovědnosti, organizovanost, samostatnost a smysl pro detail, flexibilita

Nabízíme

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita