Typ nabídky

Minimální mzda

Stress Engineer - pevnostní výpočtář

referenční číslo: 411254F7 | aktuálnost: 15.05.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Příprava výpočtového modelu
- Vyhodnocení úloh v oblasti statiky (lineární i nelineární)
- Kontrola výsledků a zpracování technické dokumentace
- Definice a kontrola zkušebních vzorků
- Příprava dokumentu pro postup testování
- Koordinace a podpora statických testů
- Komunikace se zákazníkem a zahraničními kolegy
- Podpora optimalizace a vývoje produktu

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického směru
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Znalost FEM, znalost sw FEMAP+NASTRAN výhodou
- Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Systémové myšlení , zájem učit se, samostatnost, schopnost týmové práce, aktivní přístup k práci a řešení situací
- Je vhodné i pro absolventy s VŠ

Nabízíme

- Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
- Dlouholetou perspektivu práce a příjemný pracovní kolektiv
- Příležitost spolupracovat s odborníky společnosti
- Jazykové a odborné vzdělávání
- Závodní stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění a další firemní benefity

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské