Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FOXCONN CZ s.r.o.

Nákupčí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11304640737 | aktuálnost: 24. 10. 2016

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň:
- Zajistit získávání komponentů podle BOM definovaným týmem inženýrů a s tím spojený průzkum trhu.
- Udržování databáze dodavatelů a vyhledávání nových kontaktů
- Spolupráce na tendrech a vedení tenderové dokumentace
- Vést inventář komponentů (SAP) a zajistit doobjednávku podle spotřeby
- Hledání alternativ k zastaralým komponentům
- Správa majetku
- Administrativa spojená s nákupem
Požadavky
- Min. SŠ Technické zaměření ( elektrotechnika výhodou)
- Min.2 roky praxe v technickém nákupu
- Anglický jazyk ADVANCED ( denní využití)
- Schopnost číst techické nákresy
- Přehled o nových technologiích, znalost elektrotechnických a strojařských komponent.
- MS Office, SAP (výhodou), pasivně 2D/3D CAD
- Dobré komunikační schopnosti
- Spolehlivost
Nabízíme:
- práci v dynamické mezinárodní společnosti
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající finanční ohodnocení
- perspektivu profesního a kariérového růstu
- závodní stravování
- možnost dalšího vzdělávání
- atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod (posilovna, zubař...)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

FOXCONN CZ s.r.o., Mgr. Martina Jelínková, mjelinkova@foxconn.cz, +420 466 056 287