Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DYNAFLEX CZ s.r.o.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11274260725 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Společnost DYNAFLEX CZ, ve Stráži pod Ralskem přijme

Technologa

Úspěšný kandidát bude zodpovědný za plánování technologie, za její implementaci a neustálé zlepšování.
Pracovní náplň:
Vytváří technické zadání pro stroje a nástroje.
Určuje optimální výrobní strojní zařízení, nástroje, vybavení a nářadí.
Definuje metodu výroby pro produkty.
Podílí se na neustálém rozvoji technologických procesů a výrobků.
Podílí se na vývoji a zavádění nových technologií a výrobků.
Provádí školení dělníků a seřizovačů.
Požadavky:
minimálně středoškolské vzdělání technického směru
prokazatelná praxe v průmyslu (5 let)
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (každodenní komunikace a reporting)
komunikační a prezentační dovednosti

Odpovědnosti:
- Odpovědnost za přidělené projekty pro zákazníky (zahájení projektu, začátek výroby a neustálé zlepšování)
- Koordinace a implementace nových postupů
- Rozvoj technologií a dohlížení nad dodržováním požadavků
- Podíl na kontinuálním zlepšování (snižování výrobních nákladů, zvyšování produktivity práce, optimalizace výrobních časů...)
- Spolupráce při poskytování technické podpory a vyřizování reklamací. Eliminace prostojů a nadbytečných úkonů
Další požadavky:
- Středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Řidičský průkaz skupiny B
- Předchozí praxe ve výrobě plastů (extruze nebo vstřikování) výhodou
- Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
- Znalost systému kvality ISO TS 16949 výhodou
- Znalost MS Office

Místo výkonu práce: Na Vršku 434, Stráž pod Ralskem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha