Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jihomoravská akciová, a.s.

Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11194210796 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Popis pozice:
Samostatný pracovník v oblasti přípravy a rozpočtování staveb:
-kompletní příprava a kontrola podkladů do výběrových řízení
-zpracování poptávek, nabídek a následné vyhodnocení subdodavatelů
-příprava harmonogramů
-vedení obchodních jednání a příprava smluvních podkladů
-spolupráce s nadřízenými a kolegy ve společnosti
Požadujeme:
-ukončené SŠ nebo VŠ stavebního oboru
-praxe a zkušenosti v oblasti pozemních staveb výhodou
-znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel)
-znalost stavebního programu výhodou (Callida)
-organizační schopnosti, rozhodnost, značné komunikační dovednosti
-schopnost samostatného řešení problémů - samostatnost
-loajalitu a flexibilitu, technicko-ekonomické myšlení
-maximální pracovní nasazení podmínkou
-ŘP sk. B a znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme:
-pracoviště: Třebíč Borovina, bývalý areál BOPO
-nástup prosinec 2016 nebo dle dohody
-jednosměrný provoz, pracovní úvazek 40 hod./týden, stravenky
-samostatnou odbornou práci v týmu
-možnost dalšího vzdělávání i profesního růstu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha