Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11291900757 | aktuálnost: 20. 8. 2016

TERÉNNÍ A KONTAKTNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK-
PRÁCE S UŽIVATELI DROG - služba je určena problémovým uživatelům alkoholových i nealkoholových návykových látek a jejich blízkým. Obsahuje aktivní vyhledávání cílové populace v přirozeném prostředí, kontaktní práci, poskytování zdravotních a sociálních služeb, poradenství, spolupráci s návaznými službami a institucemi, vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti.
Požadavky:ukončené VŠ, VOŠ vzdělání- kvalifikace sociálního pracovníka dle § 110 Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, schopnost komunikace a práce s lidmi, vyjasněný postoj k návykovým látkám, nehodnotící přístup, schopnost empatie, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, ŘP skupiny B - aktivní řidič, schopnost pracovat samostatně i v týmu, výhodou další kvalifikace ve zdravotnickém oboru, kurz krizové intervence, příp. další kurzy, výcviky, praxe v sociálních či adiktologických službách...
Nabízíme :zajímavou a kreativní práci v ambulantní i terénní formě
-odpovídající finanční ohodnocení dle tarifů MPSV ( + rizikový příplatek, stravenky, osobní ohodnocení po zkušební době)
-možnost dalšího vzdělávání v oboru
-dobré zázemí multidisciplinárního týmu zařízení
-získání praxe ve zdravotnickém zařízení
-možnost seberealizace
-odborné vedení a supervizi
-práce spíše v odpoledních a podvečerních hodinách (3x týdně)
-pěkné pracovní prostředí
-5 týdnů dovolené
Profesní životopis a motivační dopis zašlete do 16.9.2016 na e-mail: ondrej.calovka@riaps.cz. Do předmětu uveďte "Výběrové řízení - Kontaktní centrum RIAPS"

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail