Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Teamleader účetního oddělení

referenční číslo: 11885 | aktuálnost: 2. 10. 2016

Máte praxi v oblasti účetnictví a vystudovali jste školu ekonomického směru? Přistupujete k práci aktivně a rádi byste vedli tým lidí v mezinárodní společnosti?

Potom nám zašlete Váš životopis, protože hledám právě Vás na pozici:

TEAMLEADER ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce

  • Účtování majetku včetně inventarizace
  • Kalkulace a účtování DPH
  • Komunikace a spolupráce v rámci společnosti
  • Vedení menšího týmu účetních
  • Plánování plateb

Požadujeme:

  • Praxi na účetní pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • Dobrou znalost angličtiny (ideálně na úrovni B2)
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Zkušenost s řízením menšího týmu - VÝHODOU
  • Pečlivost a organizační dovednosti

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Zázemí stabilní firmy
  • Možnost dalšího vzdělávání a další benefity
  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha