Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodně-technický zástupce – průmyslová maziva

referenční číslo: 11725 | aktuálnost: 31. 10. 2016

Jste výborný obchodník, máte tah na branku a hovoříte anglickým jazykem? Máte již zkušenosti s prodejem typu B2B? Jste technický typ a láká Vás působit v oblasti průmyslových maziv a poskytovat komplexní řešení pro zákazníky?

Společnost Ecool TFM s. r. o., dodavatel kompletních služeb týkajících se průmyslových maziv a čištění, hledá nového kolegu na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – PRŮMYSLOVÁ MAZIVA

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v České republice
  • péče o stávající zákazníky a akvizice nových zákazníků z různých oblastí průmyslu
  • budování dobrých obchodních vztahů s B2B partnery
  • prezentace a prodej výrobků a služeb společnosti
  • technické poradenství
  • hledání nejvhodnějšího řešení pro zákazníka
  • budování dobrého jména značky

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • zkušenosti v oblasti B2B prodeje
  • pokročilou úroveň anglického jazyka slovem i písmem (druhý cizí jazyk maďarština výhodou)
  • český jazyk jako mateřský
  • prozákaznický přístup, umění hledat řešení a reagovat na potřeby zákazníka
  • výborné komunikační schopnosti, proaktivitu a zájem se učit novým věcem
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat v rámci České republiky i do zahraničí (4 dny v týdnu)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • důkladné zaškolení a další odborné vzdělávání
  • profesní a osobní růst
  • místo výkonu práce: Česká republika
  • životopis prosím zasílejte v české i anglické verzi s fotografií

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha