Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s.

Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11490040717 | aktuálnost: 5. 10. 2016

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Jedná se o prac. místo na úvazek 1,0 na dobu určitou s možností prodloužení prac. smlouvy.
Zaměstnavatel požaduje: min. SŠ vzdělání s maturitou, způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách, časová flexibilita (práce v nepřetržitém provozu včetně práce v noci a o víkendech)
Náplň práce: sociální práce s ženami a matkami s dětmi v nepříznivé životní situaci, které využívají pobytovu službu azylového domu, zajištění nepřetržitého provozu Azylového domu pro ženy a matky s dětmi
První kontakt: přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 10.10.2016 na adresu: alexandra.krocilova@azylovydum.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru dne 13.10.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 90 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha