Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o. je s více než 40 pobočkami v ČR a SR jednou z největších pracovně-personálních agentur na trhu v ČR a SR. Pro naši pobočku v Brně hledáme vhodné kandidáty na dlouhodobou spolupráci.

Administrativní výpomoc v HR - Brno

referenční číslo: 5257 | aktuálnost: 17. 7. 2016

Agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o. je s více než 40 pobočkami v ČR a SR jednou z největších pracovně-personálních agentur na trhu v ČR a SR.
Pro naši pobočku v Brně hledáme vhodné kandidáty na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:
- každodenní komunikace s uchazeči
- obsazování volných míst
- práce s firemní databází kandidátů, inzerce
- zadávání dat do systému
- zpracování administrativy

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání, ideálně studentka VŠ
- časová flexibilita podmínkou, ochota k dlouhodobé spolupráci
- zkušenost s administrativou či komunikací s lidmi výhodou
- příjemné vystupování a komunikativnost podmínkou
- spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

- velmi zajímavou pracovní zkušenost
- možnost pravidelného dlouhodobého přivýdělku (cca. 15 až 20 hod/týdně)
- zaškolení v oblasti personalistiky
- osvojení základní znalosti zákoníku práce a systémů sociálního zabezpečení

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha