Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Řidič/ka s VZV.

Řidič/ka VZV ve výrobě - až 18.000 Kč/měsíc

referenční číslo: 5322 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů ve Stříteži u Jihlavy, hledáme vhodné uchazeče na pozici Řidič/ka s VZV. Pozice je vhodná pro všechny, kdo mají průkaz a praxi řízení VZV. Nabízíme dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr v mezinárodní společnosti, zajímavé mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc a různorodou náplň práce. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- řízení vysokozdvižného vozíku
- zavážení materiálu k výrobním linkám

Požadujeme:

- průkaz a praxi v řízení vysokozdvižných vozíků
- věk nad 18 let, čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, manuální zručnost
- ochotu práce na dvě směny (ranní a odpolední)

Nabízíme:

- nástupní mzdu 18.000 Kč/měs.
- proplacení vstupní lékařské prohlídky
- různorodou a zajímavou náplň práce
- 5 týdnů dovolené
- dlouhodobou spolupráci
- zázemí silné mezinárodní společnosti

Místo pracoviště: Střítež

Region: kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha