Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Olga Zieglerová

Číšníci a servírky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11218780702 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Místo výkonu práce: Café Zámeček Lovosice
Brigáda v kavárně. Jedná se o obsluhu ale i o přípravu kávy, limonád, čaje,…Zaučíme. Vhodné pro studenty vysokých škol, středoškoláky, maminky na mateřské,…. Jde o brigádu především v odpoledních hodinách, 2x - 3x týdně v průběhu celého roku. Nutné příjemné vystupování, pozitivní přístup k životu, chuť učit se nové věci, schopnost zvládat stresové situace. Nabízíme plat 60,- hod plus zpropitné. Výdělek může činit cca 2 900,-Kč/měsíc (podle počtu odpracovnaných hodin). U samostatných a schopných lidí k základnímu platu odměny. Nabízíme příjemný kolektiv mladých lidí a příležitost naučit se nové věci.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail