Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ALUCON s.r.o.

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11248610724 | aktuálnost: 13. 8. 2016

JUNIOR CONTROLLER - Pracoviště Lážně Bělohrad.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: eva.tizkova@fhp-ww.com

Požadavky: Znalost AJ na komunikativní úrovni, pokročilá znalost MS Office - zejména Excel, vzdělání ekonomického směru, znalost SAP výhodou, analytické a logické myšlení, samostatnost.

Náplň práce: Investiční controlling, dílčí práce v oblasti výrobních kalkulací, správa CO kmenových dat v SAP, Vybrané pravidelné reporty do mateřské společnosti.

Nabízíme: zázemí stabilní mezinárodní firmy s dlouholetou tradicí, pružnou pracovní dobu, realizace vlastních nápadů, příspěvek na stravování, týdenní pracovní doba 37,5 hod, možnost i zkráceného úvazku - dle dohody (min. 18,75 hod/týden), zaměstnanecké slevy na výrobky Vileda, vzdělávací kurzy a školení. Vhodné pro absolventy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 19 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha